به وبسایت پرتال جامع افق خوش آمدید

تبلیغات

مطالب این تارنما با استفاده از اسکریپت هوشمند خبرخوان افق گردآوری شده است . درصورت مشاهده محتوای نامربوط لینک مطلب را گزارش دهید .

تبلیغات


برگزاری کارگاه آموزشی توسعه سرمایه های انسانی با رویکرد توانمند سازی

روز 28 تیرماه 1395کارگاه آموزشی توسعه سرمایه های انسانی با رویکرد توانمند سازی برای تعدادی از مدیران منابع انسانی و مدیران آموزش و ... وزارت نیرو در محل پژوهشگاه نیرو در تهران برگزار گردید.

در این برنامه سیر تحول و تغییراتی که در حوزه مدیریت سرمایه های انسانی رخ داده مطرح شد و ویژگی های هر دوره که نماد بارز آن در بهبود فضای تفکر ، نگرش و رفتار سازمانی خود را نشان می دهد مطرح گردید.

در این برنامه ویزگی های دوره" نیروی انسانی" در عصر مدیریت کلاسیک مطرح شد اینکه در این دوره مدیران به کارکنان خود چگونه می نگریستند و چه انتظاراتی طرفین از یکدیگر داشتند.

دوره بعد دوره" منابع انسانی " بود این دوره را مدیریت نئوکلاسیک می گویند که نگاه مدیران به کارکنان تغییر کرد و در این دوره به نیازها و انگیزه های کارکنان نیز توجه بیشتری شد. روابط در این دوره شکل مطلوب تری به خود گرفت و اینکه در این دوره کارکنان به عنوان منابع  در سازمان در نظر گرفته شدند.

دوره سوم دوره " سرمایه انسانی" است که تاکید این دوره بر این است که کارکنان و مدیران به عنوان سرمایه سازمان محسوب می شوند و لذا توسعه این سرمایه ها از طریق آموزش، یادگیری و توسعه شایستگی های آنان می تواند برای توسعه فردی و توسعه سازمانی مفید و موثر باشد.

در این برنامه همچنین در باره راهکارهای توانمند سازی کارکنان مطالبی ارائه گردید.

این برنامه با استقبال و مشارکت جدی شرکت  کنندگان در مباحث همراه بود.منبع این نوشته
اشتراک گذاری مطلب
تمامی حقوق این وب سایت برای گروه آواساز محفوظ است